Dit is een maatwerk training. Bel 035 - 646 62 62 en maak een afspraak met een van onze opleidingsadviseurs of informeer naar de mogelijkheden. Een maatwerk training kan variëren van één intensief dagdeel tot een compleet traject van enkele weken. De cursus wordt altijd in nauw overleg met de opdrachtgever samengesteld.
Commentaar inspreken bij beeld is in de praktijk van het programmamaken meestal het stiefkindje in het productieproces. Het is de laatste schakel in de keten van een idee, de research, de opnames en de montage. Pas na afloop van de montage wordt het commentaar ingesproken. In de praktijk is de tijdsdruk inmiddels zo hoog, dat het schrijven en inspreken van het commentaar vaak gehaast en dus slordig gebeurt. Dat is niet alleen onterecht, maar ook onnodig. De deelnemer wordt op kwalitatief hoog niveau getraind in het inspreken bij beeld, waarbij stemgebruik, klankkleur, ritme en zinsmelodie aparte aandacht krijgen. Ook het schrijven en redigeren van teksten in heldere spreektaal is een belangrijk onderdeel. Geadviseerd wordt deze training vooraf te laten gaan door één dagdeel stemanalyse.
Er wordt geen specifieke voorkennis gevraagd.
Na afloop van de training is de deelnemer in staat informatie op een natuurlijke manier over te brengen door middel van tekst bij beeld, aangepast aan de eisen van het productieproces in de praktijk.